Розділи сайта

1-А класу

Гвоздєвої Марії

Доброго дня!
Мене звуть Маша. Я - учениця 1класу. Я хочу вам розповісти свою історію.
       Коли ми після новорічних канікул повернулись до школи, то побачили, що до нас в клас завітав Добрик. Наша вчителька, Олена Володимирівна, пояснила, що Добрик - це казковий герой, який живе в серцях чуйних і добрих людей. Він мандрує по світу і допомагає робити добрі справи.
        Люди в різних країнах, завдяки Добрику, допомагають хворим і знедоленим, підтримують талановитих і обдарованих, піклуються про стареньких та немічних. Ось який він Добрик. Хоч і маленький, але робить людей щасливими.
       Мені так сподобався Добрик, що і я упродовж цілого дня вирішила робити тільки гарні вчинки. Вранці я зробила зарядку, після сніданку помила посуд.У мами очі засвітились радістю. На серці у мене було також радісно, коли я йшла до школи. Допомогла перейти дорогу якійсь бабаусі з ціпком.Треба сказати, що вона була приємно здивована. На уроках я намагалась не відволікатися. Здається, це помітила вчителька. А ще ми з моїми друзями домовились подарувати шкільній бібліотеці книжечки, які ми уже прочитали. Нехай і інші діти їх почитають.         Нам не шкода.
       На жаль, жодного героїчного вчинку мені не вдалося здійснити. Ні вдача, ні тим більше доля мої не змінились. Та й взагалі нічого особливого я не зробила. Але дійшла цікавого висновку. Робити гарні вчинки зовсім не складно.
         Олена Володимирівна нам завжди повторює прислів"я: "Одне добре діло цінніше ста проповідей". Я з цим абсолютно згодна. Мало навчати добру та "читати мораль" іншим. Потрібно ще робити дійсно важливі і корисні для людей справи.

НАША ІСТОРІЯ
2-А клас