Розділи сайта
Бібліотечна сторінка

Про бібліотеку

Поради батькам щодо виховання інтересу до читання у дітей

Шановні батьки, беріть активну участь у формуванні читацьких інтересів та культури читання вашої дитини

1. Як тільки ваша дитина навчиться читати, познайомте її з першою книжкою для самостійного читання.
2. Поцікавтесь, чи зрозуміла дитина прочитане.
3. Обговоріть з нею книжечку.
4. Поясніть незнайомі слова і розкажіть про словники.
5. Поясніть, що є ще багато цікавих книжечок і навіть цікавіших.
6. Контролюйте тематику читання. Обговорюйте з дитиною книги. Це допоможе вам стати щирими друзями.
7. Коли радите дитині прочитати якусь книжку, то знайдіть час
прочитати її самим - тоді ви зможете доторкнутися до внутрішнього світу вашої дитини.
8. Наштовхніть дитину на думку, що треба самому пробувати щось творити. Це надасть вашій дитині впевненості у собі. А ще - це буде своєрідними уроками спілкування.
9. При обговоренні прочитаного не наполягайте на своїй думці.
10. Створіть власну домашню бібліотеку.
11. Вчіть поважати будь-яку книгу - цікаву чи нецікаву - це як повага до іншої думки.
12. Виховуйте у своїх дітей бережливе ставлення до книг. Якщо книга «захворіла» - допоможіть дитині відремонтувати її. Покажіть як правильно це зробити.
Пам'ятайте!
Ви являєтесь прикладом для своєї дитини

Поради батькам щодо виховання
інтересу до читання у дітей

1. Читайте вашій дитині поштові листівки, газети, інструкції на коробках із під солодощів. Це дуже важливо для дитини.
2. Доки дитина росте, показуйте їй малюнки та збірки оповідань. Кольори і форми вразять її, а слухання веде до вивчення.
3. Регулярно відвідуйте бібліотеку. Дозволяйте дітям самостійно вибирати книги.
4. Читання перед сном повинно стати регулярною сімейною традицією.
5. Пам'ятайте про поезію! Короткий вірш - це найкращий спосіб привернути увагу на деякий час.
6. Заохочуйте дітей до читання вголос у той час, коли ви готуєте, прасуєте, шиєте, займаєтесь пранням білизни.
7. Використовуйте телебачення, щоб привернути увагу до читання. Більше читайте про людей, країни і різні речі, котрі зацікавили вашу родину після перегляду телепередач.
8. Тримайте вдома безліч матеріалів для читання. Дитячу літературу зберігайте на нижніх полицях, щоб діти могли її легко дістати.
9. Нехай ваша дитина побачить вас за читанням.
10. Розмовляйте стосовно того, про що читаєте.
11. Даруйте книги дітям цим ви даєте зрозуміти, що книги особливі.
Ніколи не пізно заохотити дитину до читання.

9 березня - день народження Кобзаря

Книги моєї родини

9 листопада - День української

писемності і мови

16.11.16 Готуємось до педради:

"Сучасні психолого-педагогічні підходи до розвитку обдарованості школярів в умовах компетентісно спрямованого навчання та виховання".