РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ «БЮДЖЕТ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ»-2020 Шановні батьки, учні комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Вінницької міської ради», мешканці мікрорайону «Старе місто» та Вінницької міської об'єднаної територіальної громади!
З 01 по 15 жовтня 2019 року відбулося голосування за проекти в рамках Конкурсу «Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської об'єднаної територіальної громади» щодо реалізації проектів у 2020 році.
06 листопада 2019 року на засіданні координаційної ради конкурсу «Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської ОТГ» оголосили переможців конкурсу 2019 року.
Серед переможців - малий проект за №54 «Екологічний форум «Еко-лідери для майбутнього!» під відкритим небом» !
Проект має на меті запровадити системний підхід до розвитку освіти й виховання учнівської та студентської молоді із залученням вітчизняних та іноземних фахівців.
Щиро дякуємо усім нашим небайдужим друзям за підтримку проекту, який буде реалізовано на території нашої школи у 2020 році!

Детальніша інформація за посиланнями:

Дата: 2019-11-13 16:49:37