Інформаційний марафон «Дбаємо про фізичне здоров’я та психологічний імунітет» - 2023

Спортивна гра за участю учнів початкових класів «У рухливі ігри граємо - про здоров'я дбаємо»

Челендж «Спорт для всіх» за участю учнів 1-Б класу

Челендж «Граємо в непопулярні ігри»

Круглий стіл з теми «Вейпінг: чи так безпечно, як популярно»

Учні 2-А класу в рамках інформаційного марафону «Дбаємо про фізичне здоров'я та психологічний імунітет» навчались керувати та проявляти свої емоції, шукали шляхи самоконтролю.

Челендж «Спорт для всіх» за участю учнів 10-А класу

У рамках Інформаційного марафону «Дбаємо про фізичне здоров'я та психологічний імунітет» - 2023 у 3-Б класі було проведено наступні заходи:
- класна година «Подорож країною Здоров'я»;
- дослідження з очищення води за допомогою активованого вугілля.

Інформаційний марафон «Дбаємо про фізичне здоров'я та психологічний імунітет» - 2023.
Челендж «Спорт для всіх» за участю учнів 8-Б класу

До інформаційного марафону «Дбаємо про фізичне здоров'я та психологічний імунітет - 2023» долучились учні 5-Б класу, обравши тему «Ми - за здорове харчування!».

Челендж «Спорт для всіх» за участю учнів 11-А класу

Дата: 2023-02-15 19:08:53