21 вересня – Міжнародний день миру

В Україні День миру встановлений Указом Президента від 05.02.2002 № 100/2002 «День миру» і відзначається щорічно 21 вересня - Міжнародний день миру.
Емблемою Міжнародного дня миру, є білий голуб з оливковою гілкою. Уперше цей символ був представлений на Всесвітньому конгресі прихильників миру, що проходив у Парижі в 1949 році.
Найбільше у світі щастя - це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат. Цей день присвячений ідеалам миру як у відносинах усередині держав, так і у відносинах між усіма державами, народами та покликаний змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити щось заради спокою на Землі.

Все буде Україна!

Творчі робот учнів 1-Б класу (класний керівник - Тетяна Вдовиченко).

Творчі роботи учнів 7-А та 7-Б класів з математики (Учитель - Світлана Бондаренко).

Дата: 2022-09-22 12:46:22