Графік освітнього процесу під час карантину

2020-2021 навчальний рік

До відома учнів та батьків!

На виконання рішення Вінницької міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол від 06.11.2020 р. № 51), враховуючи встановлення на території м. Вінниці «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки, з 09 листопада 2020 року:
Організація освітнього процесу для учнів 1-4-х класів здійснюється у звичайному режимі згідно з затвердженим розкладом навчальних занять з обов'язковим дотриманням усіх протиепідемічних вимог.
Організація освітнього процесу для учнів 5-11-х класів забезпечується з використанням технологій дистанційного навчання згідно з затвердженим розкладом навчальних занять.
Для забезпечення освітнього процесу використовуються наступні освітні платформи:
classroom.google.com
meet.google.com
Учням та батькам надано посилання для входу та коди доступу до ресурсів.
Розклад дзвінків на 2020-2021 навчальний рік розміщено у розділі "Режим роботи закладу" за наступним посиланням.

2019-2020 навчальний рік
Заходи щодо забезпечення проведення навчальних занять за допомогою дистанційних технологій
під час призупинення освітнього процесу

Завершення 2019-2020 навчального року та підсумкове оцінювання учнів